درباره ما

 

مؤسسه حقوقی و اقتصادی آرمان ایرانیان با شناسۀ ملی ۱۰۱۰۳۹۹۱۳۳۷ در خرداد ماه ۱۳۸۸ تحت شماره ۲۴۳۲۳ در ادارۀ ثبت شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است. این مؤسسه خدمات متنوعی را در زمینه های حقوقی، اطلاع رسانی اقتصادی و آرشیو اسناد شرکت ها، مؤسسات و سازمان ها ارائه می دهد.

آگاهی لازمه پیشرفت است و در این حقیقت تردید نیست که اطلاعات تخصصی و دسترسی سریع به آن، نقش اساسی در پیشرفت و توانمندی شرکتها و موسسات دارد

بسیاری از شرکت ها و موسسات کم و بیش از آنچه در فضای کسب و کار آنها می گذرد با خبر هستند. اما انگشت شمار شرکتها و موسساتی وجود دارند که اطلاعات مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان بدست آورند و دسترسی آنها به اطلاعات مورد نیاز روزانه و پیوسته باشد.

بی شک، شرکتها و موسساتی که اطلاعات ضروری برای ادامه فعالیت و پیشرفت خود را با سرعت و دقت وبا نظم و ترتیب کسب می کنند و بر پایه این دانستنی ها راه و روش خود را اصولی تر و کارامد تر می کنند، درصحنه تکاپوهای اقتصادی از رقیبان تجاری خود پیش می افتند و موفق تر خواهند بود.

سایت معدن آوین از سال ۱۳۹۰ با همین هدف ها که برشمرده شد، برای ارائه اطلاعات تخصصی به شرکت ها و موسسات و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در عرصه تجارت وصنعت و معدن و خدمات بوجود آمده است.

فعالان و تلاشگران امور معدنی، به سرعت می توانندنیازهای خود را با مراجعه به شبکۀ اطلاع رسانی سایت معدن آوین برآورده کنند و از فرصت های کمیاب برای انجام دادوستد در زمینه کالاها و خدمات معدنی برخوردار شوند.